Gunnar Lange ()


Tidigare riksdagsledamot

Parti: 
Född: 1909
Kön: man
Intressent_id: 0868028415991



Organ Roll Status From Tom
Kammaren Riksdagsledamot Tjänstgörande 1975-03-17 1976-10-04
Kammaren Riksdagsledamot Ledig 1975-01-27 1975-03-16
Kammaren Riksdagsledamot Tjänstgörande 1974-12-16 1975-01-26
Kammaren Riksdagsledamot Ledig 1974-10-21 1974-12-15
Kammaren Riksdagsledamot Tjänstgörande 1973-01-10 1974-10-20