Christian Engström (PP)


Tidigare europaparlamentariker

Parti: 
Född: 1960
Kön: man
Intressent_id: 0735009164618



Organ Roll Status From Tom
Europaparlamentet Ledamot   2011-12-01 2014-07-01
Europaparlamentet Ledamot   2009-07-14 2011-11-30