Ingrid Skeppstedt (C)


Tidigare riksdagsledamot

Parti:  Centerpartiet
Titel: organisatör
Född: 1935
Kön: kvinna
Intressent_id: 0655109700507



Organ Roll Status From Tom
Kammaren Riksdagsledamot Tjänstgörande 1994-10-03 1998-10-05
Kammaren Riksdagsledamot Tjänstgörande 1993-05-12 1994-10-03
Valberedningen Ledamot   1994-10-03 1998-10-05
Lagutskottet Suppleant   1995-10-10 1998-10-04
Socialförsäkringsutskottet Ledamot   1995-10-11 1998-10-04
Bostadsutskottet Ledamot   1994-10-11 1995-10-10
Arbetsmarknadsutskottet Suppleant   1993-10-14 1994-10-02
Socialförsäkringsutskottet Suppleant   1993-05-24 1994-10-02