Fredrik Eriksson (SD)


Tillgänglig ersättare

Parti:  Sverigedemokraterna
Valkrets: Västra Götalands läns västra
Titel: Projektledare.
Född: 1975
Kön: man
E-post: fredrik.p.eriksson[på]riksdagen.se
Intressent_id: 0574355225922



Organ Roll Status From Tom
Kammaren Riksdagsledamot Tjänstgörande 2014-12-22 2018-09-24
Kammaren Ersättare Ersättare 2014-10-22 2014-12-21
Konstitutionsutskottet Ledamot   2015-01-22 2018-09-24