Siri Dannaeus (FP)


Tidigare riksdagsledamot

Parti:  Folkpartiet
Titel: lärare
Född: 1937
Kön: kvinna
Intressent_id: 0188650698006



Organ Roll Status From Tom
Kammaren Riksdagsledamot Tjänstgörande 1996-02-26 1998-10-05
Arbetsmarknadsutskottet Suppleant   1996-03-27 1998-10-04
Utbildningsutskottet Suppleant   1996-03-27 1998-10-04