Bert Karlsson (NYD)


Tidigare riksdagsledamot

Parti: 
Född: 1945
Kön: man
Intressent_id: 0122743258808



Organ Roll Status From Tom
Kammaren Riksdagsledamot Tjänstgörande 1991-09-30 1994-10-03
Näringsutskottet Suppleant   1991-10-08 1994-04-17
Kulturutskottet Suppleant   1991-10-08 1993-10-14